Učitel/učitelka 2. stupně zš

Základní škola Němčice nad Hanou, okres Prostějov (MPSV)

Místo práce
Tyršova 360, 798 27 Němčice nad Hanou, Okres Prostějov
plný úvazek
Termín nástupu
2017-09-01
Mzdové podmínky (brutto)
22620 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Učitelé na 2. stupni základních škol (23303)

Pracoviště a kontakty

Firma:Základní škola Němčice nad Hanou, okres Prostějov, IČ 47922346
Pracoviště:Tyršova 360, 798 27 Němčice nad Hanou

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Vysokoškolské
Pracovní poměr:od 2017-09-01
Mzdové rozpětí:od 22620 Kč
Vhodné pro:Absolventy vysokých škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Nástup od 1.9.2017. Osobní kontakt po tel. domluvě paní Mgr. Matušková tel.: 606 605 214, e-mail [email protected]. Požadavky: aprobace matematika, tělesná výchova, informatika. Mzda od 22 620 Kč a dle délky praxe. Pracoviště: Tyršova č.p. 360, Němčice nad Hanou

Poslední změna:2017-04-11, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Prostějov

číslo volného místa: 12495750782

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně