Učitelé cizích jazyků pro oba stupně zš, aj

Základní škola Nový Hrozenkov, okres Vsetín (MPSV)

Místo práce
437, 756 04 Nový Hrozenkov, Okres Vsetín
plný úvazek
Termín nástupu
2016-12-02
Mzdové podmínky (brutto)
15000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Učitelé na 2. stupni základních škol (23303)

Pracoviště a kontakty

Firma:Základní škola Nový Hrozenkov, okres Vsetín, IČ 45211744
Pracoviště:Nový Hrozenkov 437, 756 04 Nový Hrozenkov

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Vysokoškolské
Pracovní poměr:od 2016-12-02
Mzdové rozpětí:od 15000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:UČITELÉ CIZÍCH JAZYKŮ PRO OBA STUPNĚ ZŠ, AJ
Možnost prodloužení doby určité
Mzda 15.000,- Kč + výše dle praxe
Požadujeme: aktivní znalost práce s ICT
Nabízíme: FKSP
První kontakt: e-mailem na: [email protected] nebo osobně na pracovišti v době od 9:00 do 14:00 h.

Poslední změna:2016-12-03, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Vsetín

číslo volného místa: 11812980780

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně