Asistent/-ka pedagoga

Základní škola Obrnice, okres Most, příspěvková organizace (MPSV)

Místo práce
Mírová 167, 435 21 Obrnice, Okres Most
plný úvazek
Termín nástupu
2016-08-25
Mzdové podmínky (brutto)
7800 - 9100 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Asistenti učitelů (53121)

Pracoviště a kontakty

Firma:Základní škola Obrnice, okres Most, příspěvková organizace, IČ 70982236
Pracoviště:Základní škola Obrnice, okres Most, příspěvková organizace [135], Mírová 167, 43521 Obrnice

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSV
Pracovní poměr:od 2016-08-25
Mzdové rozpětí:od 7800 do 9100 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:ASISTENT/-KA PEDAGOGA
Požadujeme kvalifikováné asistenty pedagoga s odpovídající odbornou kvalifikací stanovenou v § 20/1 zák. č. 563/2004 Sb. o pedagogických pracovnících a o změně některých zákonů, v platném znění.
Zaměstnanecké výhody: Podnikové stravování, příspěvky FKSP.
HLÁSIT SE: Mgr. Vladimíra Strolená email: [email protected] - zaslat životopis

Poslední změna:2016-06-14, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Most

číslo volného místa: 10725300768

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou