Vychovatel/ka ve školní družině

Základní škola Pardubice-Polabiny, Prodloužená 283 (MPSV)

Místo práce
Prodloužená 283, 530 09 Pardubice, Okres Pardubice
plný úvazek
Termín nástupu
2017-01-01
Mzdové podmínky (brutto)
10000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vychovatelé (23593)

Pracoviště a kontakty

Firma:Základní škola Pardubice-Polabiny, Prodloužená 283, IČ 60159065, http://www.zsprodlouzenapce.cz
Pracoviště:Základní škola Pardubice - Polabiny , Prodloužená 283, Prodloužená 283, Polabiny, 530 09 Pardubice 9

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Dělené směny
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-01-01
Mzdové rozpětí:od 10000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:První kontakt e-mailem.
Mzda: 10000Kč při 1/2 úvazku (14 - 18 hodin týdně), bez praxe.
Hledáme vychovatelku do školní družiny na částečný úvazek, pracovní poměr bude možné v případě oboustranného zájmu prodloužit. Podmínkou je ukončené středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání pedagogického směru..
Nabízíme příjemné pracovní prostředí, uvedení do praxe, volno o vedlejších prázdninách, stravování ve školní jídelně za výhodnou cenu, čerpání FKSP.

Zájemci mohou zasílat životopisy na adresu [email protected] do 15. 11. 2016. Vybraní uchazeči budou pozváni k osobnímu pohovoru.

Poslední změna:2016-10-26, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Pardubice

číslo volného místa: 11634220741

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou