Speciální pedagog/žka

Základní škola praktická Domažlice, Msgre B. Staška 232, příspěvková organizace (MPSV)

Místo práce
Msgre. B. Staška 232, 344 01 Domažlice, Okres Domažlice
plný úvazek
Termín nástupu
2016-12-22
Mzdové podmínky (brutto)
20000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Speciální pedagogové (23591)

Pracoviště a kontakty

Firma:Základní škola praktická Domažlice, Msgre B. Staška 232, příspěvková organizace, IČ 75005735
Pracoviště:Msgre. B. Staška 232, Hořejší Předměstí, 344 01 Domažlice 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Vysokoškolské
Pracovní poměr:od 2016-12-22
Mzdové rozpětí:od 20000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Požadavky: VŠ vzdělání v oboru speciální pedagogika.
Plat závisí na dosaženém vzdělání a praxi.

Poslední změna:2016-12-23, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Domažlice

číslo volného místa: 9928210737

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně