Vychovatel/ka ve školní družině

Základní škola, Příbram VIII, Školní 75 (MPSV)

Místo práce
Školní 75, 261 01 Příbram, Okres Příbram
plný úvazek
Termín nástupu
2016-08-25
Mzdové podmínky (brutto)
20530 - 23600 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vychovatelé (23593)

Pracoviště a kontakty

Firma:Základní škola, Příbram VIII, Školní 75, IČ 42730422
Pracoviště:Školní 75, Příbram VIII, 261 01 Příbram 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Dělené směny
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2016-08-25
Mzdové rozpětí:od 20530 do 23600 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Pozice: vychovatel/ka školní družiny
Výchovně vzdělávací činnost ve školní družině, asistence pedagoga.
Zaměstnanecké výhody: příplatek na penzijní připojištění, příplatek na stravování, 5 týdnů dovolené.
Nástup od 25.8.2016 do 30.6.2017. Mzda: 20 530,- až 23 600,- Kč.
Kontakt:Křápková Dana Mgr., tel.: 318 626 491, 724 700 692 od 7:30 - 8:00 hod,e-mail: [email protected]
Místo výkonu práce:Základní škola, Příbram VIII, Školní 75

Poslední změna:2016-05-05, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Příbram

číslo volného místa: 10715120715

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou