Učitel/ka 1. stupně

Základní škola profesora Švejcara v Praze 12

Mráčkova 3090/2, 143 00 Praha 4 - Modřany, Hlavní město Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Termín nástupu
28.08.2017
Mzdové podmínky (brutto)
dle platných tabulek (plus odměny zpravidla 2-3x do roka)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Do našeho skvělého pedagogického kolektivu hledáme neméně skvělé kolegy na pozici učitele 1. stupně. Nabízíme tvorbu pracovní smlouvy přesně podle přání a potřeb konkrétního pracovníka. Škola se nachází v příjemné části Prahy plné zeleně s dobrou dostupností MHD. Naším cílem je, aby se u nás kolegové cítili dobře a mohli se v rámci své profese rozvíjet takovým směrem, jaký si sami vytyčí.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Multisport karta v ceně 500 Kč/měsíc
neomezený tarif Vodafone za 450 Kč (až pět čísel na zaměstnance)
příspěvky z fondu FKSP (obědy, divadlo, kino apod.)
podpora vlastní volby kurzů DVPP
vyšší odměny pro učitele 1. stupně

Požadavky na zaměstnance

student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Základní škola s důrazem na atmosféru a individuální přístup k žákům. Náš ŠVP nese název OSOBNOST. V něm se zavazujeme rozvíjet osobnost našich žáků ve všech aspektech. Především se pak ale soustředíme na sociální dovednosti. Škola se nachází v pražské části Modřany, kde je obklopena přírodou. K vybavení školy patří dvě velké tělocvičny, beach volejbalová tělocvična s lezeckou stěnou, velká společenská místnost, výtvarný ateliér, ICT učebny, třídy vybavené projektory a další. V těsném sousedství školy se pak také nachází moderní víceúčelový areál.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 3113579  Datum zveřejnění: 26.6.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: dle platných tabulek (plus odměny zpravidla 2-3x do roka)