Vychovatel/-ka do školní družiny na ii. stupeň

Základní škola Sion J. A. Komenského, Hradec Králové (MPSV)

Kleinerových 550, 500 06 Hradec Králové, Okres Hradec Králové
plný úvazek
Termín nástupu
2017-02-01
Mzdové podmínky (brutto)
16500 - 18000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vychovatelé (23593)

Pracoviště a kontakty

Firma:Základní škola Sion J. A. Komenského, Hradec Králové, IČ 75015820
Pracoviště:Základní škola Sion J. A. Komenského, Hradec Králové, Kleinerových, Kleinerových 550/1, Moravské Předměstí, 500 06 Hradec Králové 6

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-02-01
Mzdové rozpětí:od 16500 do 18000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:VYCHOVATEL/-KA DO ŠKOLNÍ DRUŽINY NA II. STUPEŇ
- PP na dobu určitou do 31. 12. 2017, nástup od 1. 2. 2017
- Požadujeme: min. ÚSO vzdělání pedagogického směru; výhodou jsou zkušenosti s dětmi s poruchami učení, poruchami pozornosti a poruchami autistického spektra
- Hledáme kreativní kolegy/-ně na pozici vychovatel/-ka do školní družiny pro 2. stupeň, kteří jsou otevřeni různým formám práce, jsou nastavení pracovat týmově a společně tvořit vstřícné školní prostředí, které dopovídá mottu Škola pro život - škola plná života. Rádi přivítáme osobnosti se srdcem pro děti, které vnímají, že pracovat s dětmi je určité poslání a jsou ochotni tomu věnovat i svůj čas.
- Nabízíme: příspěvek na stravování
- Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky
- Své životopisy prosím zasílejte na adresu: [email protected]
- Více informací o ZŠ Sion na:www.zssion.cz

Poslední změna:2017-01-05, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Hradec Králové

číslo volného místa: 11926700767

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou