Speciální pedagog pro výuku na 1. stupni zš

Základní škola Studénka, Sjednocení 650, okres Nový Jičín (MPSV)

Místo práce
Sjednocení 650, 742 13 Studénka, Okres Nový Jičín
plný úvazek
Termín nástupu
2017-08-28
Mzdové podmínky (brutto)
21070 - 27940 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Speciální pedagogové (23591)

Pracoviště a kontakty

Firma:Základní škola Studénka, Sjednocení 650, okres Nový Jičín, IČ 60609371
Pracoviště:Sjednocení 650, Butovice, 742 13 Studénka 3

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Vysokoškolské
Pracovní poměr:od 2017-08-28
Mzdové rozpětí:od 21070 do 27940 Kč
Vhodné pro:Absolventy vysokých škol
Osoby se zdravotním postižením (OZP)

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Z:15.5.2017.Místo výkonu práce Studénka.Učitelka třídy s upraveným vzdělávacím programem pro žáky s vadou řeči. Požadované vzdělání odpovídající kvalifikaci dle zákona č. 563 o pedagogických pracovnících v platném znění a odpovídající metodickému pokynu MŠMT č. 14 712/2009 - 61, k zabezpečení logopedické péče ve školství.Požadujeme: Bezúhonnost a dobrý zdravotní stavTelefonní kontakt v pracovní dny do 15:00 hodin.

Poslední změna:2017-05-16, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Nový Jičín

číslo volného místa: 12674530706

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně