Učitel/ka 1. stupně včetně anglického jazyka

Základní škola T.G. Masaryka Borohrádek, příspěvková organizace (MPSV)

T. G. Masaryka 396, 517 24 Borohrádek, Okres Rychnov nad Kněžnou
plný úvazek
Termín nástupu
2017-09-01
Mzdové podmínky (brutto)
24280 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Učitelé na 1. stupni základních škol (2341)

Pracoviště a kontakty

Firma:Základní škola T.G. Masaryka Borohrádek, příspěvková organizace, IČ 70888353
Pracoviště:Základní škola T.G.Masaryka Borohrádek, příspěvková organizace, T. G. Masaryka 396, 517 24 Borohrádek

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Vysokoškolské
Pracovní poměr:od 2017-09-01
Mzdové rozpětí:od 24280 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Kontakt zasláním životopisu na e-mail [email protected].
- vzdělání dle platného zákona o pedagogických pracovnících
- přednost bude mít uchazeč se znalostí anglického jazyka
- PP na dobu určitou s možností prodloužení
- výše platu dle doložitelné praxe.

Poslední změna:2017-01-31, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Rychnov nad Kněžnou

číslo volného místa: 12077500750

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně