Vedoucí školní jídelny

Základní škola Týn nad Bečvou, okres Přerov, přispěvková organizace (MPSV)

Místo práce
Náves B. Smetany 195, 751 31 Týn nad Bečvou, Okres Přerov
plný úvazek
Termín nástupu
2017-02-01
Mzdové podmínky (brutto)
13000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vedoucí provozu školních jídelen a menz (51511)

Pracoviště a kontakty

Firma:Základní škola Týn nad Bečvou, okres Přerov, přispěvková organizace, IČ 70997098
Pracoviště:Náves B. Smetany 195, Týn nad Bečvou, 751 31 Lipník nad Bečvou

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSV
Pracovní poměr:od 2017-02-01
Mzdové rozpětí:od 13000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Náplň práce:
- vedoucí školní jídelny 0,5 úvazku; účetní - 0,3 úvazku a pracovník/ce v kuchyni - 0,2 úvazku

Požadujeme:
- znalost a aplikace legislativy, zejm. vyhlášky č. 107/2005 Sb. o školním stravování, zákon 563/1991 Sb., o účetnictví, aj.; poznatky z oblasti výživy, hygieny potravin a společného
stravování, bezpečnosti práce; dovednosti ekonomické (hospodaření s finančními
prostředky na platy a provoz); technické znalosti týkající se provozu jídelny; zvládnutí výpočetní techniky- pokročilá znalost práce na PC; schopnost sebevzdělávání, využívání nových poznatků; dovednosti z oblasti managementu, vedení lidí; komunikace s klienty aj.

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním přihlášky, kontaktu a životopisu do 27.12.2016 na e-mail: [email protected]
Vybraní uchazeči budou pozvaní e-mailem k osobnímu pohovoru

Místo výkonu práce: Základní škola Týn nad Bečvou, okres Přerov, přispěvková organizace, Náves B. Smetany č.p. 195, Týn nad Bečvou, 751 31 Lipník nad Bečvou

Poslední změna:2017-01-28, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Lipník nad Bečvou

číslo volného místa: 11870670754

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou