Učitel 2. stupně základní školy

Základní škola Varnsdorf, Seifertova 1650, okres Děčín, příspěvková organizace (MPSV)

Místo práce
Seifertova 1650, 407 47 Varnsdorf, Okres Děčín
Druh pracovního poměru
zkrácený úvazek
Termín nástupu
2015-11-25
Mzdové podmínky (brutto)
11500 - 14350 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Učitelé na 2. stupni základních škol (23303)

Pracoviště a kontakty

Firma:Základní škola Varnsdorf, Seifertova 1650, okres Děčín, příspěvková organizace, IČ 70698155
Pracoviště:Základní škola Varnsdorf, Seifertova 1650, okres Děčín, příspěvková organizace - 01 (sídlo), Seifertova 1650, 407 47 Varnsdorf 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:Zkrácený
Minimální stupeň vzdelání:Vysokoškolské
Pracovní poměr:od 2015-11-25
Mzdové rozpětí:od 11500 do 14350 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce:
Základní škola Varnsdorf, Seifertova 1650, okres Děčín, příspěvková organizace.
Úvazek: 12 - 15 přímé výchovně vzdělávací činnosti (úv. 0,546 až 0,682, podle aprobace)
Požadavky: Uchazeči musí vyhovovat požadavkům, stanoveným v platném znění zákona č. 563/2004 Sb. (zákon o pedagogických pracovnících). Dotčenými v tomto smyslu jsou především §§ 2, 3 a 7.
Aprobace: pro německý jazyk, matematiku, informační technologie, fyziku, chemii a hudební výchovu, přednostně alespoň v dvouoborové kombinaci
Kontakt: e-mailem nebo si telefonicky pondělí až pátek, 8.00 - 12.00 domluvit osobní schůzku

Poslední změna:2015-11-26, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Rumburk

číslo volného místa: 9874340720

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně