Ekonom/účetní

Základní škola, Vítkov, nám. J. Zajíce č. 1, příspěvková organizace (MPSV)

Místo práce
náměstí Jana Zajíce 1, 749 01 Vítkov, Okres Opava
plný úvazek
Termín nástupu
2017-05-01
Mzdové podmínky (brutto)
15500 - 25000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Ostatní odborní pracovníci v oblasti účetnictví a ekonomiky (33139)

Pracoviště a kontakty

Firma:Základní škola, Vítkov, nám. J. Zajíce č. 1, příspěvková organizace, IČ 47813172
Pracoviště:Základní škola, Vítkov, nám. J. Zajíce č.1, příspěvková organizace, náměstí Jana Zajíce 1, 749 01 Vítkov 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSV
Pracovní poměr:od 2017-05-01
Mzdové rozpětí:od 15500 do 25000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:SŠ nebo VŠ vzdělání, nejlépe v oboru ekonomie, jednosměnný provoz, plat 15 500 - 25 000 Kč, závodní stravování, příspěvky z FKSP na rekreace a kulturní akce.
Pracovní poměr od 1.5.2017 na plný úvazek (nabízíme možnost nástupu od 1.4.2017 na poloviční úvazek z důvodu zaučení, seznámení se s provozem a povinnostmi).
Požadujeme: znalost podvojného účetnictví a účetnictví příspěvkových organizací, praxi při tvorbě rozpočtů a finančních plánů, znalost účetního softwaru FENIX - výhodou, pokročilá znalost práce na PC – Excel, Word, Internet, samostatnost, komunikační a organizační schopnosti, trestní bezúhonnost.
Výhodou: praxe v oboru, praxe při zpracování a vyúčtování grantů.
Náplň práce: účtování dokladů, zpracování účetní závěrky – inventura, uzávěrka dat, tvorba plánů, rozvahy, výsledovky a příloh k účetní závěrce,
zpracování přiznání k dani z příjmu, vyúčtování všech projektů a dotací – finanční část, tvorba plánů, rozpočtů, sledování čerpání rozpočtů, průběžné finanční, ekonomické zprávy a rozvahy, účtování doplňkové činnosti.
Nabízíme: zaučení v problematice, benefity vyplývající z práce ve školství, příjemné pracovní prostředí a kolektiv.
Přihlášky se strukturovaným životopisem, motivačním dopisem, popřípadě s odkazy na reference zasílejte do 3.3.2017 na adresu školy, popřípadě emailem na
[email protected]
Vybraní uchazeči budou pozvaní na osobní pohovor.

Poslední změna:2017-02-28, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Vítkov

číslo volného místa: 12140130740

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou