Kuchař/ka

Základní škola Waldorfská Pardubice, Gorkého 867 (MPSV)

Místo práce
Gorkého 867, 530 02 Pardubice, Okres Pardubice
plný úvazek
Termín nástupu
2017-06-01
Mzdové podmínky (brutto)
13000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Kuchaři (51201)

Pracoviště a kontakty

Firma:Základní škola Waldorfská Pardubice, Gorkého 867, IČ 70837236, http://www.waldorfpardubice.cz
Pracoviště:Gorkého 867, Zelené Předměstí, 530 02 Pardubice 2

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2017-06-01
Mzdové rozpětí:od 13000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce Pardubice.
Práce na HPP, hledáme vyučenou kuchařku, která je schopna zastoupit hlavní kuchařku při přípravě hlavního jídla, organizace kuchyně. Stálou pracovní náplní je organizace přípravy zeleniny na saláty a polévky, výroba polévek a salátů, dezertů. Dočasná obsluha myčky nádobí, mytí nádobí a úklid kuchyně. Začátek 6.30 (7) 8,5 hodiny
Požadavek výuční list v oboru kuchař/ka, praxe ve školní jídelně, závodním či veřejném stravování, platný zdravotní průkaz.
Nástup možný od 1.6.2017.
První kontakt telefonicky nebo e-mailem - [email protected]

Poslední změna:2017-05-03, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Pardubice

číslo volného místa: 12601750733

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Jiné, platný ZP
Požadované vzdelání:Kuchař, kuchařské práce