Učitel 2. stupně zš

Základní škola Žatec, nám. 28. října 1019, okres Louny (MPSV)

Místo práce
náměstí 28. října 1019, 438 01 Žatec, Okres Louny
plný úvazek
Termín nástupu
2017-01-23
Mzdové podmínky (brutto)
21000 - 25000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Učitelé na 2. stupni základních škol (23303)

Pracoviště a kontakty

Firma:Základní škola Žatec, nám. 28. října 1019, okres Louny, IČ 61357120, http://www.zszatec.cz
Pracoviště:náměstí 28. října 1019, 438 01 Žatec 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Vysokoškolské
Pracovní poměr:od 2017-01-23
Mzdové rozpětí:od 21000 do 25000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:místo výkonu práce:náměstí 28. října č.p. 1019, Žatec
vítána aprobace AJ, HV
uvedený plat je orientační, plat je stanoven na základě platné legislativy pro pedagogické pracovníky
kontakt: 606290306 nebo emailem: [email protected] Osobní jednání na adrese školy

Poslední změna:2017-01-18, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Louny

číslo volného místa: 11681380783

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně