Kvalif. učitel/ka na pozici i. stupeň, popř. s aj, tv, vv

Základní škola Zbiroh, okres Rokycany, příspěvková organizace (MPSV)

Místo práce
Muchova 554, 338 08 Zbiroh, Okres Rokycany
plný úvazek
Termín nástupu
2017-08-29
Mzdové podmínky (brutto)
22620 - 29500 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Učitelé na 1. stupni základních škol (2341)

Pracoviště a kontakty

Firma:Základní škola Zbiroh, okres Rokycany, příspěvková organizace, IČ 70996032
Pracoviště:Muchova 554, 338 08 Zbiroh

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Vysokoškolské
Pracovní poměr:od 2017-08-29
Mzdové rozpětí:od 22620 do 29500 Kč

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Jiné výhody
Dovolená navíc

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce: Zbiroh, Muchova č.p. 554
Požadujeme: vysokoškolské vzdělání. Pedagog s kvalif. na I. stupeň ZŠ (+ Aj, Vv, Tv). Práce na PC, používání interaktivity, flexibilita, příjemné vystupování
Nabízíme: platové ohodnocení od 22.620,- do 29.500,- Kč/měs., příspěvek na stravování z FKSP i zaměstnanecký, dovolená 40 dnů, práce v pěkném prostředí školy. Celý úvazek, tj. 22 hodin přímé vyuč. činnosti.
Kontakt (Po-Pá od 8.00 do 15.00) telefonicky, e-mailem nebo osobně po telefon. dohodě: Mgr. Květuše Horáková, tel.: 739 039 903, 739 601 453, e-mail: [email protected], [email protected]

Poslední změna:2017-04-09, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Rokycany

číslo volného místa: 12485660745

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně