Učitel/ka ii. stupně zš, aprobace tělesná výchova, nejlépe se zeměpisem

Základní škola Zbiroh, okres Rokycany, příspěvková organizace (MPSV)

Místo práce
Muchova 554, 338 08 Zbiroh, Okres Rokycany
plný úvazek
Termín nástupu
2017-09-01
Mzdové podmínky (brutto)
22620 - 29500 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Učitelé na 2. stupni základních škol (23303)

Pracoviště a kontakty

Firma:Základní škola Zbiroh, okres Rokycany, příspěvková organizace, IČ 70996032
Pracoviště:Muchova 554, 338 08 Zbiroh

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Vysokoškolské
Pracovní poměr:od 2017-09-01
Mzdové rozpětí:od 22620 do 29500 Kč

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Jiné výhody

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce: Zbiroh, Muchova č.p. 554
Požadujeme: vysokoškolské vzdělání. Podmínkou je pedagog s aprobací Tv - dívky (+ Z, Vv) na II. stupni ZŠ.
Nabízíme: platové ohodnocení od 22.620,- do 29.500,- Kč/měs., příspěvek na stravování z FKSP i zaměst., příjemné klima školy. Nabízená pracovní příležitost je zástup za mateřskou dovolenou. Celý úvazek, tj. 22 hodin přímé vyuč. činnosti.
Kontakt telefonicky, e-mailem nebo osobně (Po-Pá od 7.00 do 15.00): Mgr. Květuše Horáková, tel.: 371 794 439, 739 039 903, 739 601 453, e-mail: [email protected],

Poslední změna:2017-04-09, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Rokycany

číslo volného místa: 12485670736

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně