Asistent pedagoga - učitelka - vedoucí zájmových útvarů

Základní škola Zbytiny (MPSV)

Místo práce
2, 384 41 Zbytiny, Okres Prachatice
Druh pracovního poměru
zkrácený úvazek
Termín nástupu
2014-09-01
Mzdové podmínky (brutto)
11000 - 13000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Asistenti pedagogů (5312)

Pracoviště a kontakty

Firma:Základní škola Zbytiny, IČ 71004050
Pracoviště:Zbytiny 2, 384 41 Zbytiny

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:Zkrácený
Minimální stupeň vzdelání:Vysokoškolské
Pracovní poměr:od 2014-09-01
Mzdové rozpětí:od 11000 do 13000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Popis pracovní pozice:
- 0,7 úvazku asistent pedagoga
- 0,18 úvazku učitelka výchov (popř.AJ) - podle inklinace.
- vedení zájmové činnosti dle vlastní volby, možností (nejlépe od 7.00h před začátkem výuky)
- Náplň asistenta pedagoga:
- pedagogická asistence při výchovné a vzdělávací činnosti žáků, spolupráce s pedagogy, individuální práce s dětmi a žáky
- pomoc žákům při přípravě na vyučování,
- organizuje činnost žáků podle pokynů vyučujícího,
- sleduje prospěch a chování svěřených žáků, zajišťuje s nimi kvalitní přípravu na vyučování a další činnosti,
- podílí se na diagnostice a hodnocení svých žáků, spolupracuje v tomto směru s pedagogy, zpracovává plány a programy výchovné činnosti,
- Systematická asistence pedagogovi při výchovné práci v oblasti společenského chování, základních pracovních, hygienických a jiných návyků:
Požadujeme:
- VŠ vzdělání v oboru učitelství, specializace I.st. či ve speciální pedagogice výhodou
- Zkušenosti s vedením dětí v mimoškolní činnosti výhodou
- Uživatelská znalost PC (Word, Excel, PowerPoint, Internet)
- ŘP skupiny B výhodou
- Znalost cizího jazyka ( angličtina) výhodou
- Nutné osobnostní předpoklady: komunikativnost, flexibilita, schopnost práce v týmu, samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost, odolnost vůči stresu, pozitivní přístup k novým úkolům, sebevzdělávání
Nabízíme:
- smysluplnou práci v zajímavé oblasti, přátelském a dynamickém týmu
- odpovídající platové ohodnocení
V přihlášce uveďte:
- strukturovaný životopis, motivační dopis , telefon, e-mail
Uchazeči splňující podmínky výběrového řízení budou pozváni 26. 8. 2014 od 09,00 hod. k ústnímu pohovoru.
Přihlášky zasílejte do 25. 8. 2014 na adresu: ZŠ ZBYTINY, OKR. PRACHATICE, Zbytiny 2, 384 41 Zbytiny, nebo na e-mail: [email protected]

Poslední změna:2014-07-01, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Prachatice

číslo volného místa: 7620120763

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC
Práce s PC - textový editor (Word)
Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B, Výhodou
Jazykové znalosti:Angličtina - Aktivní, Výhodou
Požadované vzdelání:Učitelství pro základní školy (7503T)