Vychovatel školní družiny + asistent pedagoga

Základní škola (MPSV)

Místo práce
V ladech 6, 149 00 Praha, Praha
plný úvazek
Termín nástupu
2016-09-01
Mzdové podmínky (brutto)
18000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pracovníci péče o děti, asistenti pedagogů (531)

Pracoviště a kontakty

Firma:Základní škola, IČ 60447354
Pracoviště:V ladech 6, Šeberov, 149 00 Praha 415

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2016-09-01
Mzdové rozpětí:od 18000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Prvotní kontakt: telefonicky v době 8,30 - 14,30 hod. na čísle 244 911 792, Eva Pálková
Fyzické pracoviště: ZŠ, Praha 4, V Ladech 6
Přijmeme vychovatele/-ku do školní družiny a asistenta/-ku pedagoga, nejlépe v jedné osobě, požadujeme potřebnou pedagogickou kvalifikaci, aktivní přístup, zájem o profesi. Nabízíme práci v malé škole (pouze 1. stupeň), přátelské prostředí, malý kolektiv. Prosíme o zaslání CV na níže uvedenou mailovou adresu.

Poslední změna:2016-05-03, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Praha 4

číslo volného místa: 10702660774

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou