Učitel/ka - hry na klavír

Základní umělecká škola Ostrov, Masarykova 717 (MPSV)

Místo práce
Masarykova 717, 363 01 Ostrov, Okres Karlovy Vary
plný úvazek
Termín nástupu
2014-09-01
Mzdové podmínky (brutto)
20600 - 25150 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Učitelé odborných předmětů (23201)

Pracoviště a kontakty

Firma:Základní umělecká škola Ostrov, IČ 49753606
Pracoviště:Základní umělecká škola Ostrov, Masarykova 717, okres Karlovy Vary - OO1 [519], Masarykova 717, 36301 Ostrov nad Ohří

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:Vyšší odborné v konzervatoři
Pracovní poměr:od 2014-09-01
Mzdové rozpětí:od 20600 do 25150 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Učitel/ka hudebního oboru - aprobace klavír - požadujeme konzervatoř. Jedná se o dlouhodobý záskok za nemoc, poté možnost stálého úvazku není vyloučená. Nutná práce s PC. Uchazeči zašlou strukturovaný životopis a motivační dopis do 31. 5. 2014 na e-mail: [email protected]
Konkurz proběhne v úterý 10. 6. 2014. Čas obdrží každý uchazeč jednotlivě na e-mail, který musí být součástí motivačního dopisu. Uvedená mzda je dle praxe. Plat též záleží na výši úvazku + praxe učitele.

Poslední změna:2014-04-25, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Karlovy Vary

číslo volného místa: 7374460794