Učitel/ka tanečního oboru

Základní umělecká škola, Vysoké Mýto (MPSV)

Místo práce
Jeronýmova 100, 566 01 Vysoké Mýto, Okres Ústí nad Orlicí
Druh pracovního poměru
zkrácený úvazek
Termín nástupu
2014-09-01
Mzdové podmínky (brutto)
20600 - 25150 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Lektoři a učitelé umění na ostatních školách (23550)

Pracoviště a kontakty

Firma:Základní umělecká škola, Vysoké Mýto, IČ 21551189
Pracoviště:Jeronýmova 100, Litomyšlské Předměstí, 566 01 Vysoké Mýto

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:Zkrácený
Minimální stupeň vzdelání:Vyšší odborné
Pracovní poměr:od 2014-09-01
Mzdové rozpětí:od 20600 do 25150 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:PRACOVNÍ NÁPLŇ: výuka tanečního oboru dle ŠVP
PLATOVÁ TŘÍDA: 12. stupeň dle zákona č. 262/2006 Sb. a nařízení vlády č. 564 /2006 Sb. Mzdové rozpětí je uvedeno za celý úvazek. Přesná výše mzdy bude určena dle výše úvazku, praxe atd.
POŽADUJEME: výpis z rejstříku trestů, zdravotní způsobilost
NABÍZÍME: možnost čerpání FKSP, kreativní pracovní prostředí

Poslední změna:2014-04-23, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Ústí nad Orlicí

číslo volného místa: 7367050770

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání