Obsluha vstřikovacích lisů

ZÁLESÍ a.s. (MPSV)

Místo práce
Uherskobrodská 119, 763 26 Luhačovice, Okres Zlín
plný úvazek
Termín nástupu
2016-01-19
Mzdové podmínky (brutto)
11700 - 15200 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Specialisté (2)

Pracoviště a kontakty

Firma:ZÁLESÍ a.s., IČ 00135143, http://www.zalesi.cz
Pracoviště:ZÁLESÍ a.s. [029], Uherskobrodská 119, 763 26 Luhačovice

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Nepřetržitý provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Základní + praktická škola
Pracovní poměr:od 2016-01-19
Mzdové rozpětí:od 11700 do 15200 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Náplň práce: obsluha vstřikovacího stroje, kontrola kvality výrobků, balení hotových výrobků, práce v nepřetržitém provozu, smlouva na dobu určitou (obvykle 1 rok s možností dalšího prodloužení).
Požadujeme: bezúhonnost, smysl pro pořádek, zodpovědnost, pečlivý přístup a manuální zručnost, základní vzdělání / vyučení v technickém nebo v jiném oboru, dobrý zdravotní stav odpovídající zastávané pracovní pozici.
Výhody: možnost přivýdělku nad rámec měsíční mzdy aktivní účastí ve zlepšovatelském hnutí, zvýhodněné ubytování pro zaměstnance bez vlastního bydlení, firemní doprava zdarma (pro dojíždějící zaměstnance ze směru Slavičín), příspěvky na Závodní stravování (35 Kč/porce jídla), bezplatné zajištění vstupní a periodické lékařské prohlídky, důkladný systém zaškolení nováčků zkušenými pracovníky, práci v příjemné lázeňské lokalitě Luhačovic, zvýhodněné rekreační pobyty a relaxační procedury, potenciál kariérního růstu, propracovaný motivační systém, nástup vhodných kandidátů je možný IHNED.
Zájemci o pracovní místo zasílat životopis na e-mail nebo se hlásit telefonicky v pracovní dny od 9:00 do 15:30 hod.

Poslední změna:2016-01-20, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Zlín

číslo volného místa: 10090940750

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání