Administrátor / administrátorka projektu financovaného z prostředků eu pro předškolní oblast

Západočeská univerzita v Plzni (MPSV)

Místo práce
Univerzitní 2762, 301 00 Plzeň, Plzeň - město
plný úvazek
Termín nástupu
2016-07-01
Mzdové podmínky (brutto)
20000 - 24000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Ostatní odborní pracovníci v administrativě a správě organizace (33439)

Pracoviště a kontakty

Firma:Západočeská univerzita v Plzni, IČ 49777513, http://www.zcu.cz
Pracoviště:Západočeská univerzita v Plzni - Univerzitní, Univerzitní 2762/22, Jižní Předměstí, 301 00 Plzeň 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2016-07-01
Mzdové rozpětí:od 20000 do 24000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Koordinační centrum česko-německých výměn (Riegrova17, Plzeň)
mládeže Tandem při Západočeské univerzitě v Plzni
administrátor / administrátorka
projektu financovaného z prostředků EU pro
předškolní oblast
Náplň práce:
· zajištění administrativní stránky přeshraničního projektu „Sousední
světy – Nachbarwelten“ financovaného z programu EU – Cíl EÚS
· administrativa a asistence projektu, správa a kompletace účetních
podkladů, vyúčtování projektu, komunikace s účetním oddělením
a s kontrolním orgánem CRR
· příprava a podávání průběžných a závěrečných zpráv, archivace
materiálů a výstupů projektu
· komunikace, společná jednání a spolupráce v oblasti zajištění
administrativy projektu s kolegy a kolegyněmi německého
Koordinačního centra
· administrativní podpora naplňování pedagogického obsahu a cílů
projektu
Očekáváme:
· středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání ekonomického směru,
znalost německého jazyka minimálně na úrovni B1
· schopnost samostatné práce i týmové spolupráce
· výborné schopnosti práce s MS Office
· výhodou zkušenosti z oblastí účetnictví a administrace programů
EU
Nabízíme:
· práci na plný úvazek minimálně do března 2019
· práci v česko-německém týmu
· zaměstnanecké výhody Západočeské univerzity v Plzni
· možnost dalšího vzdělávání
Nástup možný od července 2016 (dle dohody). Strukturovaný životopis
s motivačním dopisem zasílejte na adresu Koordinačního centra do
30. května 2016, k rukám ředitele ing. Jana Lontschara, nebo na e-mail
[email protected], tel. 377 634 750.

Poslední změna:2016-05-17, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Plzeň

číslo volného místa: 10787040783

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou