Uklízeč/ka na hpp na úklid vnitřních prostor - pracoviště plzeň-centrum

Západočeská univerzita v Plzni (MPSV)

Místo práce
Kollárova 1239, 301 00 Plzeň, Plzeň - město
plný úvazek
Termín nástupu
2017-07-01
Mzdové podmínky (brutto)
8250 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Ostatní uklízeči a pomocníci (91129)

Pracoviště a kontakty

Firma:Západočeská univerzita v Plzni, IČ 49777513, http://www.zcu.cz
Pracoviště:Západočeská univerzita v Plzni - Menza 1 - Kollárova 19, Kollárova 1239/19, Jižní Předměstí, 301 00 Plzeň 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Základní + praktická škola
Pracovní poměr:od 2017-07-01
Mzdové rozpětí:od 8250 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Západočeská univerzita v Plzni
Provoz a služby
Správa a provoz budov hledá
uklízeče/ku na HPP na úklid vnitřních prostor - pracoviště Plzeň - centrum - ranní úklid - 6 h denně
Úvazek: 0,75 hod.
Plat: 8 250,- Kč
Pracovní poměr zatím na dobu určitou 1 rok
Kontaktní osoba: Provozní referentka Jitka Šafrová - Kollárova 19 Plzeň,
nebo na mail: [email protected], č.t. 377 631 703.

Poslední změna:2017-05-18, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Plzeň

číslo volného místa: 12703530796

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání