Kontrolor/ka, instruktor/ka prodejen pro obvod domažlicko

Západočeské konzumní družstvo Sušice (MPSV)

Místo práce
344 01 Domažlice, Okres Domažlice
plný úvazek
Termín nástupu
2015-07-22
Mzdové podmínky (brutto)
17500 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Ostatní úředníci jinde neuvedení (44199)

Pracoviště a kontakty

Firma:Západočeské konzumní družstvo Sušice, IČ 00031968, http://www.zkdsusice.cz/
Pracoviště:Západočeské konzumní družstvo Sušice - Domažlice, Město, 344 01 Domažlice 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:ÚSV
Pracovní poměr:od 2015-07-22
Mzdové rozpětí:od 17500 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Požadujeme: min. SŠ vzdělání s maturitou, organizační, manažerské a řídící schopnosti, komunikační schopnosti, uživatelská znalost na PC, ochota učit se novým věcem, orientace na trh a zákazníka, samostatnost, zodpovědnost, vlastní iniciativu, řidičský průkaz skupiny B, trestní bezúhonnost.
Nabízíme: zajímavé platové ohodnocení, sezónní a nadstandardní příplatky, individuální ohodnocení,
jistotu stabilního zaměstnání u českého zaměstnavatele, možnost profesního růstu a další vzdělávání, odborná pomoc a zaškolení, příspěvky na stravování a další sociální výhody.
Strukturovaný životopis zasílejte na e-mail: [email protected] nebo na adresu: Křížová Lucie, ZKD Sušice, nám. Svobody 135, 342 01 Sušice.

Poslední změna:2015-07-23, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Domažlice

číslo volného místa: 9268430705

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou