Střídač provozu prodejen pro oblast horšovský týn

Západočeské konzumní družstvo Sušice (MPSV)

Místo práce
náměstí Svobody 135, 342 01 Sušice, Okres Klatovy
plný úvazek
Termín nástupu
2017-01-30
Mzdové podmínky (brutto)
18000 - 21000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vedoucí pracovních týmů v prodejnách (52220)

Pracoviště a kontakty

Firma:Západočeské konzumní družstvo Sušice, IČ 00031968, http://www.zkdsusice.cz/
Pracoviště:náměstí Svobody 135, Sušice I, 342 01 Sušice 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2017-01-30
Mzdové rozpětí:od 18000 do 21000 Kč

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Jízdní výhody, příspěvek na dopravu
Podnikové stravování, příspěvek na stravování

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Nabízíme: zajímavé platové ohodnocení-měsíční plat 18.000Kč + prémiové ohodnocení dle ukazatelů. Příspěvky na stravování. Sezónní příplatky, nadstandardní příplatky, individuální ohodnocení. Jistotu stabilního zaměstnání u českého zaměstnavatele. Možnost profesního růstu a dalšího vzdělávání. Zaučení a přípravu pro výkon funkce. Zázemí úspěšné české firmy, práci v blízkosti Vašeho domova, při problémové dopravě úhradu cestovních výloh, práci v příjemném kolektivu zkušených spolupracovníků, podrobné zaškolení na pracovní pozici, zajímavou různorodou práci, možnost práce i na zkrácený úvazek, po zapracování pracovní poměr na dobu neurčitou, možnost ovlivnění výsledků, prémie v závislosti na dosaženém výkonu , sezónní příplatky, příspěvek na stravování, odměny při životních a pracovních výročích dle kolektivní smlouvy, právní poradu při řešení sociálních, majetkoprávních a ostatních záležitostech, zapojení do Odborového svazu pracovníků obchodu.
Požadujeme: středoškolské vzdělání, organizační a řídící schopnosti. Uživatelská znalost práce na PC, ochota učit se novým věcem. Orientace na trh a zákazníka, dobrá komunikativnost, samostatnost, zodpovědnost, vlastní iniciativa. Zkušenost z obchodu vítaná. Řidičský průkaz sk.B, ochotu cestovat. Zaměstnavatel si může vyžádat výpis z rejstříku trestu.
Náplň práce: zastupování a vedení prodejen, zajištění provozu prodejen, účast na inventurách.
Strukturovaný životopis zasílejte na krizova@zkdsusice nebo na adresu Křížová Lucie, ZKD Sušice, nám.Svobody 135, 342 01 Sušice.

Poslední změna:2017-02-02, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Domažlice

číslo volného místa: 10725220743

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou