Vedoucí úseku distribuce tepla

Zásobování teplem Vsetín a.s. (MPSV)

Místo práce
Jiráskova 1326, 755 01 Vsetín, Okres Vsetín
plný úvazek
Termín nástupu
2017-10-01
Mzdové podmínky (brutto)
34000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Montéři a opraváři silnoproudých elektrických vedení (74131)

Pracoviště a kontakty

Firma:Zásobování teplem Vsetín a.s., IČ 45192588
Pracoviště:Jiráskova 1326, 755 01 Vsetín 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO (vyučení s maturitou)
Pracovní poměr:od 2017-10-01
Mzdové rozpětí:od 34000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:VEDOUCÍ ÚSEKU DISTRIBUCE TEPLA
Zaměstnavatel požaduje: SŠ nebo VŠ vzdělání technického směru /energetika výhodou/ - v případě SŠ vzdělání min. 5 let praxe v řízení provozu, z toho min. 3 roky s vedením kolektivu, v případě VŠ vzdělání výhodou 3 roky praxe v oboru, pokročilá znalost MS Office - Excel, znalosti informačního systému SAP, E-SADA a AISYS výhodou, komunikativní schopnosti a schopnost vedení kolektivu, spolehlivost a schopnost týmové práce, časová flexibilita, znalost energetického zákona č. 458/2000 Sb., všeobecný přehled ČSN a přehled v oblasti metodik oprav horkovodních soustav výhodou, ŘP sk.B
Náplň práce: plánování, řízení, organizace, realizace a vyhodnocování večkerých prací a činností spojených s distribucí tepelné energie, příprava podkladů k fakturaci
Nabízíme: zázemí stabilní společnosti, mzdové ohodnocení odpovídající náročnosti vykonávané práce, možnost odborného i profesního růstu, zaměstnanecké benefity - příspěvek na stravenky, 13.plat, příspěvek na penzijní/životní pojištění, 5 týdnů dovolené.
První kontakt: e-mailem: [email protected]

Poslední změna:2017-03-01, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Vsetín

číslo volného místa: 12205900717

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou