Projektant sw

ZAT a.s. (MPSV)

Místo práce
Písecká 1072, 326 00 Plzeň, Plzeň - město
plný úvazek
Termín nástupu
2014-12-01
Mzdové podmínky (brutto)
20000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Elektrotechnici a technici energetici projektanti, konstruktéři (31132)

Pracoviště a kontakty

Firma:ZAT a.s., IČ 45148431
Pracoviště:ZAT a.s.001, Písecká 1072/16, Černice, 326 00 Plzeň 26

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2014-12-01
Mzdové rozpětí:od 20000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Náplň práce:
. tvorba aplikačního vizualizačního software operátorských panelů a stanic
. tvorba aplikačního software procesních stanic
. navrhování a konfigurace datových sítí
. spolupráce při tvorbě nabídek
Požadujeme:
. min. SŠ vzdělání technického směru
. délka praxe v oboru min. 3 roky
. znalost programování software HMI (výhodou - Reliance, Intouch, WinCC)
. znalost programování software PLC (výhodou - Simatic Step7, TIA portal, Saia, Wago, Schneider)
. pokročilou znalost práce s PC (MS Office - Word, Excel)
. znalost konfigurace datových sítí – výhodou
. schopnost porozumění anglickému textu.
. řídící schopnosti, samostatnost a flexibilitu.
. schopnost týmové spolupráce
. řidičský průkaz sk. B
Nabízíme:
perspektivní, zajímavou a odpovědnou práci
finanční ohodnocení odpovídající významu a kvalitě vykonávané pozice
moderní a dynamické pracovní prostředí
podpora tvůrčí a týmové spolupráce
systematické vzdělávání a profesní rozvoj
zázemí významného zaměstnavatele
pružnou pracovní dobu
zapracování absolventů
Další údaje:
Pracoviště Plzeň nebo Příbram - nástup prosinec 2014
Motivační dopis a profesní životopis zasílejte prosím na adresu [email protected]

Poslední změna:2014-11-28, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Plzeň

číslo volného místa: 8162370745

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou