Hospodář/ka

Žatecké lahůdky s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Drážďanská 454, 400 07 Ústí nad Labem, Okres Ústí nad Labem
plný úvazek
Termín nástupu
2017-05-01
Mzdové podmínky (brutto)
9150 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Všeobecní administrativní pracovníci (41100)

Pracoviště a kontakty

Firma:Žatecké lahůdky s.r.o., IČ 28709705
Pracoviště:Žatecké lahůdky s.r.o. - provozovna ÚL areál Zoo - restaurace Savana, Drážďanská 454/23, Krásné Březno, 400 07 Ústí nad Labem 7

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-05-01
Mzdové rozpětí:od 9150 Kč
Vhodné pro:Osoby se zdravotním postižením (OZP)

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce: areál Zoo - restaurace Savana, Drážďanská č.p. 454/23, Krásné Březno,
Ústí nad Labem.
Práce pro OZP.
Náplň práce: přijímání objednávek, fakturace zakázek, vedení pokladny - další administrativní práce související s provozem střediska.
Požadujeme: středoškolské vzdělání, znalost práce s PC.
Nabízíme: mzdu 9 150,- Kč., zkrácený pracovní úvazek 30hod/týdně, podnikové stravování.
Telefonicky si sjednat osobní schůzku.

Poslední změna:2017-03-31, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Ústí nad Labem

číslo volného místa: 12367010733

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou