Floor manager ve francouzském lyceu

Zátiší Catering Group a.s.

Místo práce
Drtinova, Praha 5, Česko
Druh pracovního poměru
zkrácený úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Mluvíš francouzsky a baví tě práce s dětmi? Jestli jsi navíc usměvavý a komunikativní, pak jsi náš člověk!
Hledáme nového manažera do školní kantýny ve Francouzském lyceu.

Co tě čeká:
• Odpovědnost za bezproblémový provoz školní jídelny
• Aktivní komunikace se zástupci školy, rodiči a kuchyní
• Správa objednávkové aplikace strávníků
• Vedení týmu 5-ti spolupracovníků a vyřizování s tím spojené administrativy
• Objednávání zboží a práce s pokladním systémem
• Reporting a zodpovědnost za odvody tržeb
• Podílení se na servisu v čase oběda
• Komunikace s dodavateli (suroviny, opravy, běžný provoz)
• Celková kontrola provozu (hygiena, bezpečnostní podmínky)

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co nabízíme:
Pracovní doba: Po - Pá, cca 6 hodin denně (cca 120 hodin/měsíc)
Odměna: 20 000 Kč netto/měsíc
Pracovní poměr je na dobu neurčitou s možností neplaceného volna v období letních prázdnin
Další firemní benefity: sponzorovaná Multisport karta, skvělá personálka, kurzy dalšího vzdělávání, 50% sleva na vouchery do našich restaurací a taky dárek k narozeninám:-)

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Francouzský jazyk - Středně pokročilý (B2) a Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co požadujeme:
• Středoškolské vzdělání s maturitou
• Francouzština slovem i písmem na dobré úrovni
• Anglický jazyk (středně pokročilá úroveň)
• Komunikační a organizační dovednosti
• Zkušenost s gastronomií vítána
• Dobrá znalost MS Office (Word, Excel, PowerPoint)
• Flexibilita, proaktivní přístup a schopnost určovat priority
• Samostatnost, odolnost vůči stresu a asertivita

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Zátiší Group působí na českém trhu již od roku 1991. Provozujeme divizi restaurační (Bellevue, Mlýnec, V Zátiší, Žofín Garden), cateringovou (KCP Praha, Palác Žofín a další lokality),divizi závodního stravování (vaříme u našich významných klientů a v mezinárodních školách). Těšíme se na váš životopis, nebo zprávu od vás!

Počet zaměstnanců

250-499 zaměstnanců
ID: 2642457  Datum zveřejnění: 20.6.2018