Obsluha ve firemní kavárně Microsoft (po-pá)

Zátiší Catering Group a.s.

Místo práce
Vyskočilova 1561/4, Praha 4, Hlavní město Praha
plný úvazek
Termín nástupu
01.09.2016

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme šikovného a samostatného člověka, který rád obsluhuje a umí připravit vynikající kávu, pro naší novou firemní kavárnu v sídle Microsoft.
Zkušenost z obsluhy je klíčová, vyučení v oboru není nezbytné. Podstatná je komunikativní znalost angličtiny.

Pracovní doba je v režimu pondělí až pátek: 8 - 16 hodin.
Jedná se o pracovní poměr na dobu neurčitou, nástup ihned.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme velmi příjemné pracovní prostředí a veškeré výhody velké společnosti (oblast vzdělávání a rozvoje, kariérní růst, firemní slevy, stravování, příspěvek na sport).

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Zátiší Group působí na českém trhu již od roku 1991. Provozujeme divizi restaurační (Bellevue, Mlýnec, V Zátiší, Žofín Garden), cateringovou (KCP Praha, Palác Žofín a další lokality),divizi závodního stravování (vaříme u našich významných klientů a v mezinárodních školách). Těšíme se na váš životopis, nebo zprávu od vás!

Počet zaměstnanců

250-499 zaměstnanců
ID: 2703677  Datum zveřejnění: 24.8.2016