Staňte se barmanem / barmankou přímo ve ŠKODA muzeu

Zátiší Catering Group a.s.

Místo práce
Tř. Václava Klementa 294, Mladá Boleslav, Hlavní město Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
01.09.2016

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Baví vás pečovat o hosty a máte rádi historické vozy?
Staňte se BARMANEM / BARMANKOU přímo ve ŠKODA Muzeu

Doplňujeme stabilní tým v naší restauraci VÁCLAV v budově ŠKODA Muzeum v Mladé Boleslavi.

Hledáme samostatného barmana s praxí. Vítáme uchazeče, který má ambice něco ve svém oboru dokázat a rád se učí.

Nabízíme příjemné a moderní pracovní prostředí, stabilitu, odpovídající odměnu a přátelský kolektiv. Doprava z Prahy je zajištěna služebním vozem. Pracovní doba je fixní: 9 – 17 hodin v režimu krátký/dlouhý týden.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Zátiší catering group je silná gastronomická společnost s 25letou tradicí. Zátiší Group tvoří divize restaurační, cateringová a divize jídelen.

Počet zaměstnanců

250-499 zaměstnanců

Novotného lávka 5
110 00 Praha 1
ID: 2703685   Datum zveřejnění: 24.8.2016