Cukrář/cukrářka v cateringu

Zátiší Catering Group a.s.

Místo práce
Novotného lávka 5, 110 00 Praha 1, Hlavní město Praha
plný úvazek
Termín nástupu
02.10.2016
Mzdové podmínky (brutto)
120 netto/hodina

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Doplňujeme náš stabilní cukrářský tým v cateringu. Jsme leader v oboru a garantujeme Vám, že budete součástí týmu, který vytváří trendy a novinky na trhu.

Hledáme šikovného, samostatného a vyučeného cukráře s praxí, ideálně se zkušeností v cateringu nebo restauračním provozu. Spolehlivost a pracovní nasazení je další vlastnost, bez které se neobejdeme.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme pracovní poměr na dobu neurčitou, odměnu 120 Kč/hod netto. Zázemí velké společnosti, vzdělávání a podporu v kariérním růstu.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Zátiší Group působí na českém trhu již od roku 1991. Provozujeme divizi restaurační (Bellevue, Mlýnec, V Zátiší, Žofín Garden), cateringovou (KCP Praha, Palác Žofín a další lokality),divizi závodního stravování (vaříme u našich významných klientů a v mezinárodních školách). Těšíme se na váš životopis, nebo zprávu od vás!

Počet zaměstnanců

250-499 zaměstnanců
ID: 2713631  Datum zveřejnění: 5.9.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 120 netto/hodina