Špičkové restaurace (Mlýnec a V Zátiší) rozšiřují tým v obsluze

Zátiší Catering Group a.s.

Novotného lávka 9 (Mlýnec) a V Zátiší (Liliová 1), Praha 1, Hlavní město Praha
plný úvazek
Termín nástupu
07.11.2016

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme šikovné kolegy do špičkových fine dining restaurací: V ZÁTIŠÍ a MLÝNEC.

Požadujeme gastronomické vzdělání a motivaci pro tuto oblast. Hledáme spolehlivého a inteligentního kolegu, který chce růst a rozvíjet se. Ideální kandidát mluví anglicky, případně dalším světovým jazykem a především ho baví obsluhování hostů. Zkušenosti v obsluze stačí cca 1 rok. Důležitý je pro nás proaktivní přístup a chuť se učit.

Nástup je možný ihned.

Těšíme se na Váš profesní životopis s kontaktem, a že Vás brzy přivítáme v našem přátelském týmu.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Můžete počítat s tím, že se u nás hodně naučíte a poznáte špičkovou úroveň servisu. Nabízíme příjemné pracovní prostředí v centru města, příjemný kolektiv i motivující finanční ohodnocení, zaměstnanecké slevy, příspěvek na sport, jazykové a odborné vzdělávání, stabilitu a perspektivu.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Zátiší Group působí na českém trhu již od roku 1991. Provozujeme divizi restaurační (Bellevue, Mlýnec, V Zátiší, Žofín Garden), cateringovou (KCP Praha, Palác Žofín a další lokality),divizi závodního stravování (vaříme u našich významných klientů a v mezinárodních školách). Těšíme se na váš životopis, nebo zprávu od vás!

Počet zaměstnanců

250-499 zaměstnanců
ID: 2730761  Datum zveřejnění: 1.11.2016