Event manažer/ka v cateringu

Zátiší Catering Group a.s.

Místo práce
Slovanský ostrov 226, 110 00 Praha 1, Hlavní město Praha
plný úvazek
Termín nástupu
16.10.2016

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

ZÁTIŠÍ CATERING GROUP hledá zkušeného kolegu nebo kolegyni na pozici EVENT MANAGER

Budete pracovat v Paláci Žofín na Slovanském ostrově a řídit cateringové akce pro naše významné klienty.

Vaší náplní práce bude:
• Key Account Management – péče o klíčové zákazníky
• Aktivní prodej služeb a produktů stávajícím zákazníkům, příprava nabídek a cenotvorba
• Příprava eventů v úzké spolupráci s klienty
• Dohled nad průběhem celé akce a řízení realizačního týmu
• Vyhodnocení akcí, reporting, příprava podkladů pro analýzy finančních ukazatelů
• Podílení se na sales strategii cateringu

Požadujeme:
• SŠ vzdělání (z oboru gastronomie významnou výhodou)
• Zkušenost s key account managementem, silná proklientská orientace
• Orientace na cateringovém trhu (konkurence, služby, požadavky zákazníků apod.)
• Zkušenosti s přípravou nabídek, kalkulací akcí a jejich plánováním
• Znalost MS Excel
• Anglický jazyk na pokročilé úrovni
• Výborné prezentační a organizační dovednosti
• Schopnost řídit tým – týmový duch
• Vášeň pro zážitkovou gastronomii

Zaměstnanecké výhody, benefity

U nás objevíte zajímavé prostředí zážitkové gastronomie. Nabízíme zajímavé finanční ohodnocení a zaměstnanecké benefity (firemní stravování, sportovní poukázky, podnikové slevy). Možnost dalšího vzdělávání, stabilní a přátelský tým. Budete pracovat v krásné lokalitě na Slovanském ostrově.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Zátiší Group působí na českém trhu již od roku 1991. Provozujeme divizi restaurační (Bellevue, Mlýnec, V Zátiší, Žofín Garden), cateringovou (KCP Praha, Palác Žofín a další lokality),divizi závodního stravování (vaříme u našich významných klientů a v mezinárodních školách). Těšíme se na váš životopis, nebo zprávu od vás!

Počet zaměstnanců

250-499 zaměstnanců
ID: 2739228  Datum zveřejnění: 27.9.2016