Provozní manažer (Žofín garden, Praha 1)

Zátiší Catering Group a.s.

Místo práce
Novotného lávka 5, 110 00 Praha 1, Hlavní město Praha
plný úvazek
Termín nástupu
01.01.2017

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme manažera/manažerku do restaurace na Slovanském ostrově kousek od Národního divadla. Budete odpovídat jednak za provoz restaurace a dále se budete podílet na koordinaci eventů (nedělní brunche, rautu, skupiny) ve spolupráci s naším cateringem.

Nabízíme zajímavou příležitost pro zkušeného člověka, kterého baví práce s lidmi, má organizační talent a praktické zkušenosti z obsluhy v restauraci. Samozřejmostí je zájem a přehled o gastronomické scéně. Vítáme zkušenosti s cateringem, který je nedílnou součástí provozu Žofína.

Těšíme se na Váš profesní životopis s kontaktem, a že Vás brzy přivítáme v našem týmu.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Čeká vás zajímavé finanční ohodnocení a zaměstnanecké benefity (firemní stravování, sportovní poukázky, podnikové slevy), vzdělávání a zázemí silné společnosti.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Vzdělání v oboru

Gatronomie a hotelnictví

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Zátiší Group působí na českém trhu již od roku 1991. Provozujeme divizi restaurační (Bellevue, Mlýnec, V Zátiší, Žofín Garden), cateringovou (KCP Praha, Palác Žofín a další lokality),divizi závodního stravování (vaříme u našich významných klientů a v mezinárodních školách). Těšíme se na váš životopis, nebo zprávu od vás!

Počet zaměstnanců

250-499 zaměstnanců
ID: 2836976  Datum zveřejnění: 2.12.2016