Pokladní v restauračním provozu

Zátiší Catering Group a.s.

Místo práce
Kříženeckého náměstí 5, Praha 5, Hlavní město Praha
plný úvazek
Termín nástupu
06.06.2017
Mzdové podmínky (brutto)
20000 - 22000 Kč (hrubého)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme POKLADNÍ do jídelny v Barrandov Studio (Kříženeckého náměstí 5, Praha 5 - Hlubočepy).
Náplní práce je: ranní příprava provozovny, obsluha kasy, malá administrativní práce, doplňování zboží, objednávání zboží, kontrola expirační doby zboží, komunikace s kuchyní.
Pracovní doba je od pondělí do pátku, od 6:00 – 15:00 hod.

Hledáme spolehlivého, milého a usměvavého člověka s proaktivním přístupem.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme stabilní zaměstnání v pracovním poměru nebo na dohodu o provedení práce. Pracovní smlouvu na dobu neurčitou.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity

Ostatní znalosti

Pokladna - Základy

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Zátiší Group působí na českém trhu již od roku 1991. Provozujeme divizi restaurační (Bellevue, Mlýnec, V Zátiší, Žofín Garden), cateringovou (KCP Praha, Palác Žofín a další lokality),divizi závodního stravování (vaříme u našich významných klientů a v mezinárodních školách). Těšíme se na váš životopis, nebo zprávu od vás!

Počet zaměstnanců

250-499 zaměstnanců
ID: 2887081  Datum zveřejnění: 6.6.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 20000 - 22000 Kč (hrubého)