Výpomoc do kuchyně - flexibilní pracovní doba, Barrandov

Zátiší Catering Group a.s.

Místo práce
Kříženeckého náměstí 5, Praha 5, Hlavní město Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, na dohodu (brigády), živnost
Termín nástupu
01.10.2017
Mzdové podmínky (brutto)
90 netto/hod

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Doplňujeme tým v kuchyni Barrandov Studio (Kříženeckého nám. 322/5, Praha 5). Provozovna je součástí významné gastronomické společnosti Zátiší Group.

Hledáme pomocnou sílu/pomocného kuchaře do výroby studené kuchyně s vysokým pracovním nasazením. Netřeba vyučení v oboru, hlavní je ochota pracovat přesčas a spolehlivost.

Nabízíme možnost stabilního výdělku od pondělí do pátku + víkendy (1 - 2 do měsíce), flexibilní pracovní doba od 6 – 16 hodin, popř. so - ne: 10 – 18 hodin.

Nástup možný ihned.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Zátiší Group působí na českém trhu již od roku 1991. Provozujeme divizi restaurační (Bellevue, Mlýnec, V Zátiší, Žofín Garden), cateringovou (KCP Praha, Palác Žofín a další lokality),divizi závodního stravování (vaříme u našich významných klientů a v mezinárodních školách). Těšíme se na váš životopis, nebo zprávu od vás!

Počet zaměstnanců

250-499 zaměstnanců
ID: 3153391  Datum zveřejnění: 14.9.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 90 netto/hod