Zážitková gastronomie - obsluhujte v Bellevue (praha 1)

Zátiší Catering Group a.s.

Místo práce
Smetanovo nábřeží 18, 110 00 Praha 1, Hlavní město Praha
plný úvazek
Termín nástupu
01.01.2018

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

**OBSLUHA – RESTAURACE BELLEVUE**
Mluvíte anglicky, nevadí vám frmol a baví vás prostředí progresivního fine diningu bez stopy škrobenosti?
Fajn! My vám za to nabízíme 35 000 Kč/netto/měsíc, v pravidelné a včas zaplacené výplatě, skvělé benefity jako Multisport karta nebo jazykové kurzy, přátelský, nápomocný kolektiv a jeden z nejlepších výhledů na Karlův most.

Pošlete CV s fotkou a my se vám ozveme!

Zaměstnanecké výhody, benefity

* Benefity, jaké jinde nemají – sponzorovaná Multisport karta, skvělá personálka, kurzy dalšího vzdělávání, 50% sleva na vouchery do našich restaurací, krásné pracovní oblečení, a taky dárek k narozeninám:-)
* Možnost kariérního vzestupu a sbírání stále nových zkušeností
* Mimopražským kolegům pomůžeme s ubytováním
* Zaškolení a podporu v týmu zkušených kolegů ze Zátiší Group

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Vzdělání v oboru

Gatronomie a hotelnictví

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Zátiší Group působí na českém trhu již od roku 1991. Provozujeme divizi restaurační (Bellevue, Mlýnec, V Zátiší, Žofín Garden), cateringovou (KCP Praha, Palác Žofín a další lokality),divizi závodního stravování (vaříme u našich významných klientů a v mezinárodních školách). Těšíme se na váš životopis, nebo zprávu od vás!

Počet zaměstnanců

250-499 zaměstnanců
ID: 3157606  Datum zveřejnění: 15.12.2017