Výzkumný a vývojový pracovník, konstrukce zařízení pro zpracování válcovaných výrobků

ŽĎAS, a.s. (MPSV)

Strojírenská 675, 591 01 Žďár nad Sázavou, Okres Žďár nad Sázavou
plný úvazek
Termín nástupu
2016-07-14
Mzdové podmínky (brutto)
20000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Strojní inženýři ve výzkumu a vývoji (21441)

Pracoviště a kontakty

Firma:ŽĎAS, a.s., IČ 46347160, http://www.zdas.cz
Pracoviště:ŽĎAS, a. s., Strojírenská 675/6, 591 01 Žďár nad Sázavou 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Vysokoškolské
Pracovní poměr:od 2016-07-14
Mzdové rozpětí:od 20000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:*Požadavky: VŠ technického směru, znalost práce na PC (MS Office, CAD, 3D), znalost AJ/NJ/RJ výhodou, pracovní cesty v tuzemsku i zahraničí, praxe výhodou, kreativní technické myšlení, schopnost týmové práce
Popis práce: zpracování technických částí nabídek, výzkum a vývoj v oboru zařízení válcoven, provádění projekčních a konstrukčních prací
Nástup: ihned
Mzda: od 20 000 Kč/měsíc s ohledem na vzdělání a praxi

Poslední změna:2016-09-13, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Žďár nad Sázavou

číslo volného místa: 10766940734

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC - textový editor (Word)
Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)
Práce s PC - autocad, CAD, 3D
Jazykové znalosti:Angličtina - Aktivní
Němčina - Aktivní
Ruština - Aktivní