Asistent/ka managementu

ZDEMAR Ústí nad Labem s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Smetanova 683, 403 17 Chabařovice, Okres Ústí nad Labem
plný úvazek
Termín nástupu
2016-05-01
Mzdové podmínky (brutto)
16000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Odborní asistenti v administrativě (33431)

Pracoviště a kontakty

Firma:ZDEMAR Ústí nad Labem s.r.o., IČ 25025589, http://www.zdemar.cz
Pracoviště:Smetanova 683, 403 17 Chabařovice

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSV
Pracovní poměr:od 2016-05-01
Mzdové rozpětí:od 16000 Kč
Vhodné pro:Osoby se zdravotním postižením (OZP)

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce: ZDEMAR Ústí nad Labem s.r.o., Smetanova č.p. 683, Chabařovice.
Charakteristika pracovní činnosti:
Administrativní a organizační podpora managementu
Vyřizování úkolů a přidělené agendy, zajištění provozních záležitostí, příprava podkladů
Udržování chodu kanceláří vedení společnosti, zasedacích a školících místností
Catering pro účastníky školení, kurzů, porad, jednání, auditů apod.
Udržování dobrých vztahů a vnitropodnikové kultury, telefonický i osobní kontakt s dodavateli / zákazníky / zaměstnanci
Kvalifikační a odborné požadavky:
Ukončené středoškolské vzdělání, praxe na obdobné pozici výhodou
Řidičský průkaz skupiny B nutný - aktivní řidič podmínkou
Pokročilá úroveň znalosti práce na PC (Word, Excel, Power Point, Internet)
Osobnostní předpoklady:
Výborné verbální i písemné schopnosti prezentace, pracovní dynamika a proaktivní přístup
Příjemné a kultivované vystupování, zvládání více úkolů najednou, odolnost vůči stresu
Dobré organizační schopnosti, dotahování úkolů, schopnost referovat o práci
Samostatnost, spolehlivost a loajalita, zodpovědnost, časová flexibilita
Nekuřačka/nekuřák - podmínkou
Nabízíme:
Dobré finanční podmínky, benefity (stravenky, sick days aj.), sociální program (např. příspěvek na životní a penzijní pojištění), firemní akce
Stabilitu a zázemí společnosti
Zajímavou práci v profesionálním a přátelském kolektivu
Příjemné, moderní pracovní prostředí
Místo výkonu práce Chabařovice
Nástup možný ihned nebo dohodou
Sleva na firemní výrobky, Příspěvek na životní a důchodové připojištění, Příspěvek na stravování, Sick Days, Náborový příspěvek, Vzdělávací kurzy a školení, Firemní akce.
Mailem zaslat životopis, foto, reference na [email protected]

Poslední změna:2016-04-28, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Ústí nad Labem

číslo volného místa: 10672330717

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou