Itjunior specialista

ZDEMAR Ústí nad Labem s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Smetanova 683, 403 17 Chabařovice, Okres Ústí nad Labem
plný úvazek
Termín nástupu
2017-05-01
Mzdové podmínky (brutto)
20000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Systémoví administrátoři, správci počítačových sítí (25220)

Pracoviště a kontakty

Firma:ZDEMAR Ústí nad Labem s.r.o., IČ 25025589, http://www.zdemar.cz
Pracoviště:Smetanova 683, 403 17 Chabařovice

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSV
Pracovní poměr:od 2017-05-01
Mzdové rozpětí:od 20000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Podnikové stravování
Zvláštní prémie

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce: Smetanova 683, areál LogisticPark ZDEMAR, Chabařovice.
Pracovní náplň:
Podpora zaměstnanců v oblasti IT
Správa desktopových OS MS Windows, kancelářských aplikací
Podpora mobilních zařízení (Android, iOS)
Instalace, výměny, konfigurace a opravy koncových zařízení (PC, notebooky, tiskárny, periférie)
Zajištění telefonické IT provozní podpory
Administrace serverových částí, telefonní ústředny, kamerového systému, intranetu
Profil uchazeče:
SŠ/VŠ vzdělání - ekonomické nebo technické zaměření
Znalost operačních systémů Win 2003 - 2012 podmínkou
Znalost HW na servisní úrovni podmínkou - PC, NB, tiskárny
Znalost MS Office, základy Active Directory, Microsoft SharePoint
Všeobecný přehled o IT systémech
ŘP sk. B - aktivní řidič
Znalost anglického jazyka na technické úrovni
Schopnost vyhodnocovat požadavky a určovat priority
Pečlivost a zodpovědnost, ochota dále se vzdělávat
Pozitivní přístup k řešení úkolů/problémů
Velmi dobré komunikační schopnosti
Schopnost týmové práce
Nabízíme:
Odpovídající finanční ohodnocení včetně cílených odměn a benefitů (služební telefon, sick days, náborový příspěvek, stravenky, příspěvek na životní a penzijní pojištění, firemní akce, aj.)
Stabilitu a zázemí společnosti
Zajímavou práci v profesionálním týmu a přátelském kolektivu
Příjemné a moderní pracovní prostředí v sídle společnosti.
Nástup možný ihned
Kontakt: mailem zaslat životopis, foto, reference na [email protected]

Poslední změna:2017-04-22, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Ústí nad Labem

číslo volného místa: 12550640754

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B