Skladník

ZDEMAR Ústí nad Labem s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Smetanova 683, 403 17 Chabařovice, Okres Ústí nad Labem
plný úvazek
Termín nástupu
2017-06-01
Mzdové podmínky (brutto)
18000 - 20000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Skladníci, obsluha manipulačních vozíků (83443)

Pracoviště a kontakty

Firma:ZDEMAR Ústí nad Labem s.r.o., IČ 25025589, http://www.zdemar.cz
Pracoviště:Smetanova 683, 403 17 Chabařovice

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2017-06-01
Mzdové rozpětí:od 18000 do 20000 Kč

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Jiné výhody, viz poznámka
Podnikové stravování
Zvláštní prémie

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce: LogisticPark ZDEMAR, Smetanova 683, Chabařovice.
Kvalifikační a odborné požadavky: ukončení SOU technického směru, praxe na obdobné pozici min. 2 roky, oprávnění na VZV, řidičský průkaz s oprávněním sk. B + být aktivní řidič. Výhodou: průkaz strojníka, ŘP sk. C.
Osobnostní předpoklady: kultivované vystupování - slušné a vstřícné jednání se zákazníkem, spolehlivost, zodpovědnost, fyzická zdatnost. Jedná se o nekuřácké pracoviště!
Nabízíme: pracovní poměr na plný úvazek, dobré finanční ohodnocení, mobilní telefon s internetem, slevu na firemní výrobky, příspěvek na životní pojištění a penzijní připojištění, podnikové stravování, příspěvek na stravování, vzdělávací kurzy a školení, firemní akce, stabilitu a zázemí společnosti. Nástup možný ihned nebo dohodou.
Charakteristika pracovní činnosti: zodpovědnost za vedení skladů - optimalizaci skladových zásob, kontrola pohybu materiálu, inventury, zodpovědnost za příjem a expedici zboží, manipulace s materiálem a hotovými výrobky, výdej zboží, komunikace s dodavateli a zákazníky, výpomoc v dřevovýrobě (pouze v případě nutnosti).
Profesní životopis (nejlépe včetně fotografie) a reference zašlete na e-mail [email protected]

Poslední změna:2017-05-20, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Ústí nad Labem

číslo volného místa: 12715190778

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
Řidičský průkaz - řízení motorových vozíků (VZV)