Elektrikáři - elektromontéři

Zdráhal Tomáš (MPSV)

Místo práce
Prešovská 868, 798 11 Prostějov, Okres Prostějov
plný úvazek
Termín nástupu
2016-11-01
Mzdové podmínky (brutto)
15000 - 18000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Montéři a opraváři elektrických vedení (7413)

Pracoviště a kontakty

Firma:Zdráhal Tomáš, IČ 75456982
Pracoviště:Prešovská 868/43, Vrahovice, 798 11 Prostějov 6

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2016-11-01
Mzdové rozpětí:od 15000 do 18000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Nástup ihned. Kontakt e-mail: [email protected],
Požadavky:spolehlivost, samostatnost, manuální vzručnost, vyhláška 50, praxe v oblasti elektro výhodou, dobrá fyzická kondice, čistý trestní rejstřík. Náplň práce: odstraňování závad na elektrotechnických zařízeních, montáž kabelů a kabelových souborů, elektromontážní práce, připojování strojů a elektro zařízení, drobné práce dle potřeby. Nabízíme:zajímavé finanční ohodnocení - dle praxe a zkušeností, příjemný kolektiv, firemní akce. 20 dnů dovolené, práce na HPP, jednosměnný provoz. Místo výkonu práce: Prostějov

Poslední změna:2016-10-04, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Prostějov

číslo volného místa: 10484800714

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou