Učitel/-ka v mateřské školce fitlínek

ZDRAVÁ BUDOUCNOST o.s. - asociace pohybu a výživy dětí (MPSV)

Místo práce
27, 503 22 Libčany, Okres Hradec Králové
plný úvazek
Termín nástupu
2014-11-01
Mzdové podmínky (brutto)
13000 - 17000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Učitelé v oblasti předškolní výchovy (23420)

Pracoviště a kontakty

Firma:ZDRAVÁ BUDOUCNOST o.s. - asociace pohybu a výživy dětí, IČ 27030458
Pracoviště:Mateřská školka Fitlínek, Libčany 27, 503 22 Libčany

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Dvousměnný provoz
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2014-11-01
Mzdové rozpětí:od 13000 do 17000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:UČITEL/-KA V MATEŘSKÉ ŠKOLCE FITLÍNEK, zaměřené na zdravý životní styl, sport a outdoor aktivity, ekologii
- PP na dobu neurčitou, nástup od 1.11.2014, jednosměnný nebo dvousměnný provoz
- Požadujeme: min. USO s maturitou v oblasti předškolní výchovy - předškolní nebo speciální pedagog, pedagogická praxe, bezúhonnost, z dovedností hra na hudební nástroje a zpěv výhodou, zájem o inovativní přístupy, znalost německého jazyka vítána, ŘP sk. B, kladný vztah k dětem podmínkou
- Nabízíme: mzda 13000 - 17000 Kč podle dosažené kvalifikace, praxe a zkušeností, výkon přímé pedagogické činnosti ve třídách s dětmi z Hradce Králové a okolí (svoz), dynamický pracovní kolektiv, vlastní prostor pro tvůrčí realizaci
- Upřednostňujeme zaslání životopisu a motivačního dopisu na e-mail: [email protected]

Poslední změna:2014-10-11, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Hradec Králové

číslo volného místa: 7991620772

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou