Odborný pracovník/pracovnice vš - biologická analýza

Zdravotní ústav se sídlem v Ústí nad Labem (MPSV)

L. B. Schneidera 362, 370 01 České Budějovice, Okres České Budějovice
plný úvazek
Termín nástupu
2014-11-20
Mzdové podmínky (brutto)
16000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Laboranti v biologických a příbuzných oborech (31415)

Pracoviště a kontakty

Firma:Zdravotní ústav se sídlem v Ústí nad Labem, IČ 71009361
Pracoviště:Zdravotní ústav se sídlem v Ústí nad Labem - pracoviště České Budějovice, L. B. Schneidera 362/32, České Budějovice 7, 370 01 České Budějovice 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:Vysokoškolské
Pracovní poměr:od 2014-11-20
Mzdové rozpětí:od 16000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Náplň práce: provádění laboratorních vyšetření a měření, zavádění nových metod a jejich validace. Provádění mikrobiologických a biologických vyšteření vod, potravin a prostředí. Vyhodnocování výsledků a příslušná administrativa.
Požadujeme: VŠ vzdělání zdravotnického směru nebo přírodovědeckého směru, praxe v oboru biologie vody, příp. mikrobiologických analýz - výhodou. Dobrá znalosr práce na PC, základní znalost AJ, základy administrativy, samostatnost, odpovědnost, flexibilitu, organizační schopnosti, komunikativnost, příjemné vystupování, spolehlivost, ŘP "B".
Nabízíme: platové ohodnocení dle dosaženého vzdělání a praxe dle platných předpisů pro státní organizace, 5 týdnů dovolené, stravenky. Smlouva na dobu určitou s možností dalšího prodloužení.

Poslední změna:2014-11-21, ÚP ČR - kontaktní pracoviště České Budějovice

číslo volného místa: 8135980731

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně