Firemní právník

Zdravotní ústav se sídlem v Ústí nad Labem (MPSV)

Místo práce
Moskevská 1531, 400 01 Ústí nad Labem, Okres Ústí nad Labem
plný úvazek
Termín nástupu
2016-11-01
Mzdové podmínky (brutto)
30000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Podnikoví právníci (26195)

Pracoviště a kontakty

Firma:Zdravotní ústav se sídlem v Ústí nad Labem, IČ 71009361, http://www.zuusti.cz
Pracoviště:Zdravotní ústav se sídlem v Ústí nad Labem - 01 (sídlo), Moskevská 1531/15, Ústí nad Labem-centrum, 400 01 Ústí nad Labem 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Vysokoškolské
Pracovní poměr:od 2016-11-01
Mzdové rozpětí:od 30000 Kč

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Jiné výhody, stravenky, 2 sick days
Dovolená navíc

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce: Moskevská 1531/15, Ústí nad Labem.
Náplň práce: Zodpovědnost za právní poradenství, tvorba a evidence právní a smluvní dokumentace v souladu s platnou právní úpravou. Optimalizace vnitřních předpisů a norem, zastupování společnosti v soudních, správních a dalších řízeních.
Požadujeme: VŠ vzdělání v oboru právo na právnické fakultě, velmi dobrá znalost občanského, pracovního a správního práva - praxe výhodou. Odbornost, profesionalita, zájem o další vzdělávání, iniciativa a důslednost při výkonu práce. Schopnost operativně reagovat na požadavky právních případů. ŘP sk. B.
Více informací - www.zuusti.cz
Zájemci mohou posílat životopis se zaměřením na odbornou praxi na e-mail: veronika.kloučková@zuusti.cz

Poslední změna:2016-10-18, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Ústí nad Labem

číslo volného místa: 11589740712

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně