Provozně - technický referent

Zdravotnická záchranná služba Jihomoravského kraje, příspěvková organizace (MPSV)

Místo práce
Kamenice 798, 625 00 Brno, Brno - město
plný úvazek
Termín nástupu
2017-05-01
Mzdové podmínky (brutto)
15820 - 22930 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Technici v ostatních průmyslových oborech jinde neuvedení (31199)

Pracoviště a kontakty

Firma:Zdravotnická záchranná služba Jihomoravského kraje, příspěvková organizace, IČ 00346292
Pracoviště:Kamenice 798/1d, Bohunice, 625 00 Brno 25

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-05-01
Mzdové rozpětí:od 15820 do 22930 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:První kontakt e-mailem!

Požadavky:
- SŠ vzdělání nejlépe technického směru,
- řidičské oprávnění sk. C,
- orientace v automobilové technice,
- organizační schopnosti, komunikativnost,
- časová flexibilita,
- znalost práce na PC,
- platné osvědčení dle vyhl. 50/1978 výhodou,
- pracovitost a manuální zručnost,
- samostatnost při plnění pracovních úkolů,
- zdravotní způsobilost,
- uživatelská znalost práce s PC.
Nabízíme:
- Pracovní smlouvu na dobu určitou v pracovním úvazku 1,0 (40 hodin týdně) - s možností následného změny na dobu neurčitou.

Náplň práce:
- Správa budov,
- zajištění předepsaných revizí a kontrol vybavení budov, evidence v programu Evis,
- péče o systém inteligentního řízení,
- distribuce materiálu mezi jednotlivými pracovišti,
- zajišťování nákupů, reklamací přístrojů, provádění vyúčtování za energie,
- drobná údržba budov, parkovacích ploch, zelených ploch, drobné opravy
- evidence odpadů, spotřeby el. energie, vody apod.

Vybrané uchazeče oslovíme do 30.4.2017 Ostatním děkujeme za projevený zájem.

Poslední změna:2017-04-06, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Brno-město

číslo volného místa: 12473740706

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC
Řidičský průkaz - řízení nákladních automobilů - skupina C