Personálně mzdový referent

Zdravotnická záchranná služba Ústeckého kraje, příspěvková organizace (MPSV)

Sociální péče 799, 400 11 Ústí nad Labem, Okres Ústí nad Labem
plný úvazek
Termín nástupu
2014-11-15
Mzdové podmínky (brutto)
11400 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Personální referenti (44160)

Pracoviště a kontakty

Firma:Zdravotnická záchranná služba Ústeckého kraje, příspěvková organizace, IČ 00829013, http://www.zzsuk.cz
Pracoviště:Sociální péče č.p. 799/7a, 40011 Ústí n. L. 11

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2014-11-15
Mzdové rozpětí:od 11400 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Podnikové stravování
Dovolená navíc

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení. Místo vhodné pro absolventy.
Požadavky na uchazeče: střední vzdělání s maturitním zkouškou, podmínkou je ekonomické zaměření, znalost MS office, trestní bezúhonnost.
Platové podmínky: dle NV 564/2006 Sb.
Kontakt na uvedeném e-mailu. Uchazeči s doporučenkou se budou hlásit na uvedené adrese.

Poslední změna:2014-10-02, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Ústí nad Labem

číslo volného místa: 7956350796

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou