Lékař

Zdravotnická záchranná služba Ústeckého kraje, příspěvková organizace (MPSV)

Sociální péče 799, 400 11 Ústí nad Labem, Okres Ústí nad Labem
plný úvazek
Termín nástupu
2017-04-01
Mzdové podmínky (brutto)
33000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Ostatní lékaři specialisté (22129)

Pracoviště a kontakty

Firma:Zdravotnická záchranná služba Ústeckého kraje, příspěvková organizace, IČ 00829013, http://www.zzsuk.cz
Pracoviště:Zdravotnická záchranná služba Ústeckého kraje, příspěvková organizace - 01 (sídlo), Sociální péče 799/7a, Severní Terasa, 400 11 Ústí nad Labem 11

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Nepřetržitý provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Vysokoškolské
Pracovní poměr:od 2017-04-01
Mzdové rozpětí:od 33000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce: Sociální péče 799/7a, Severní terasa, 400 00 Ústí nad Labem.
Požadujeme: VŠ doktorské, specializovaná způsobilost ze základního oboru (všeobecné lékařství, vnitřní lékařství, chirurgie, anestezie a resuscitace, pediatrie), atestace v oboru, urgentní medicína výhodou, trestní bezúhonnost.
Nabízíme:14.plat. stupeň dle délky praxe v souladu s nařízením vlády č. 564/2006 Sb.,
o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, ve znění pozdějších předpisů, mzdové ohodnocení od 33.000,-Kč výše + výjezdový příplatek + směnný příplatek + osobní příplatek, pracovní poměr na dobu neurčitou s nástupem ihned, stravenky, dovolenou navíc, nabídka volného pracovního místa je platná pro výjezdové základny celého Ústeckého kraje.
Kontakt: v případě zájmu na e-mailu [email protected], nebo na tel. čísle 475234131.

Poslední změna:2017-02-28, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Ústí nad Labem

číslo volného místa: 9014750776

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně